Weight Calculator
  1. Dimension
  2. Thickness
  3. Weight:
  • persian
  • arabic
  • turkish
  • kurdish
  • russian

Borular

Steel tube types
Mehr steel Borulari Şekillendirme, kaynak, yüksek mukavemet ve boyutsal doğruluk ve yüksek yüzey kalitesi ozelleklerine sahib.
Bu urun Bisiklet, motosiklet, kentsel, banliyö arasındaki su temini icin kullanilir.

Ulusal Standart 17003-1 ve17003-2
Application of tube types

GroupNominal diameterCurrent IDOutside diameter (mm)ThicknessWeight (kg/m)
 MetricInchIn IRANMaxMinmmThreaded SocketTwo Simple
Light81/4 13.613.21.80.5190.515
Light103/8 17.116.71.80.6760.67
Light151/2221.42120.9560.947
Light203/42.526.926.42.31.391.38
Light251333.833.22.621.98
Light32442.541.92.62.572.54
Light40548.447.82.93.273.23
Light502660.259.62.94.154.08
Light6577675.23.23.835.71
Light803888.787.93.26.896.72
Light100410113.91133.6109.75
Medium81/4 13.913.32.30.6450.641
Medium103/8 17.416.82.30.8450.839
Medium151/2221.721.12.61.221.21
Medium203/42.527.226.62.615.71.56
Medium251334.233.43.22.432.41
Medium32442.942.13.23.133.1
Medium40548.8483.23.613.57
Medium502660.859.83.65.15.03
Medium65776.675.43.66.556.43
Medium803889.588.148.548.37
Medium100410114.9113.34.512.512.2
Medium125512140.6138.7517.116.6
Medium150615166.1164.1520.319.7
Heavy81/4 13.913.32.90.7690.765
Heavy103/8 17.416.82.91.031.02
Heavy151/2221.721.13.21.451.44
Heavy203/42.527.226.63.21.881.87
Heavy251334.233.442.962.94
Heavy32442.942.143.833.8
Heavy40548.84844.424.38
Heavy502660.859.84.56.266.19
Heavy65776.675.44.58.057.93
Heavy803889.588.1510.510.3
Heavy100410114.9113.35.414.814.5
Heavy125512140.6138.75.418.417.9
Heavy150615166.1164.15.421.921.3

Accordance with international standards DIN EN 10219-2
Product declaration in accordance with its certificate of registration number 6000029489

 

  • Bu firma tarafından üretilen en kullanımli boruları ve kamu gibi çeşitli bariyer kullanımı gibi uygulamalar, germe işlemleri, otomotiv, bisiklet, inşaat, inşaat mühendisliği ve daha fazlasında kullanilir.
  • Square box profiles
    Square box profiles
  • Rectangle box profiles
    Rectangle box profiles
  • Door & Window profiles
    Door & Window profiles
  • Frame profiles
    Frame profiles
  • Z profiles
    Z profiles
  • Sheet
    Sheet
  • Tube types
    Tube types
  • reinforcing
    reinforcing
Copyright © 2014 Mehr Steel Co.
Fulad Mehr on Google+By Fulad Mehr